توضیحاتی مختصر و اجمالی در مورد بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

آیا می دانستید امکان سرمایه گذاری با سرمایه های اندک نزد شرکت های بیمه برایتان وجود دارد؟

آیا می دانستید امکان درآمد زایی و پرداخت وام و همچنین امکان بازنشستگی علاوه بر خدمات بیمه ای را می توانید نزد شرکت های بیمه ای داشته باشید؟

توضیحاتی مختصر در مورد طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان:

این طرح کاملا آزاد می باشد و برنامه ریز اصلی آن خود شخص می باشد.

در این طرح شما می توانید تا سن 70 سالگی حق بیمه پرداخت و همچنین به دلخواه خودتان می توانید مثلا 20 سال 30 سال و یا تا پایان 70 سالگی حق بیمه پرداخت کنید

در شرکت بیمه سامان شخص از ابتدای تولد تا پایان 70 سالگی می تواند خودش یک بیمه نامه مجزا داشته باشد.

همچنین شما می توانید خودتان مشخص کنید که چه مبلغی را می توانید حق بیمه پرداخت کنید در شرکت بیمه سامان شما می توانید از پانصد هزار تومان تا 8 میلیون تومان به صورت سالانه حق بیمه پرداخت کنید و این امکان وجود دارد که می توانید درسال های بعد هر مقداری که خواستید و به دلخواه خودتان بین 200 هزار تومان تا 8 میلیون تومان حق بیمه پرداخت کنید(پرداخت حق بیمه متغیر و دلخواه در هر سال) و می توانید  انتخاب کنید که با تعدیل مشخصی هرسال بر اساس درصدی بیش از سال قبل حق بیمه پرداخت کنید .

هر شخص در بیمه عمر سامان به میزان 25 برابر حق بیمه ای که سالیانه پرداخت می کند سرمایه فوت دارد که در صورت فوت چون انحصار وراثت و مالیات بر ارث به آن تعلق نمی گیرد در کوتاه ترین زمان به ذینفع یا ذینفعانی که خودشخص آن را انتخاب می کند پرداخت خواهد شد ، به طور مثال اگر شخص 2 میلیون سالانه پرداخت کند سرمایه فوت آن شخص 50 میلیون تومان است که در صورت فوت به ذینفعانی که خود شخص آن را انتخاب می کند پرداخت می شود

بیمه عمر سامان

تا اینجا در مورد بیمه عمر صحبت کردیم اما تشکیل سرمایه ....

شما وقتی یک بیمه شخص ثالث برای خودرو خریداری می کنید تا پایان قرارداد اگر خسارتی وارد شود شرکت بیمه آن خسارت را پرداخت می کند اما اگر تا پایان قرارداد خسارتی وارد نشود آن حق بیمه ای که پرداخت کردید را به شما بر نمی گردانند اما  در اینجا (بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان) مقداری از حق بیمه بابت هزینه پوشش ها کسر می شود اما باقیمانده پول برای سرمایه گذاری قرار داده خواهد شد که میانگین حدود 23% سود به صورت سالانه به آن تعلق خواهد گرفت و همچنین هم به پولی که پرداخت کرده اید سود تعلق می گیرد و هم سود سال قبلتان سود تعلق خواهد گرفت که به مجموع این دو سود، سود مرکب می گویند، شاید شما در سال های اول سود قابل توجهی نکنید ،به طور مثال اگر شخصی 2 میلیون تومان درهر  سال حق بیمه پرداخت کند تا پایان سال پنجم جمعاً 10 میلیون تومان حق بیمه پرداخت کرده است که تنها 11  میلیون تومان اندوخته دارد.

اما در سال دهم شما جمعاً 20 میلیون تومان حق بیمه پرداخت کرده اید اما حدود 2.5 برابر آن یعنی 48 میلیون تومان پول در اندوخته خود دارید. در سال بیستم اندوخته شما بیش از 9 برابر خواهد شد(حدود 437 میلیون تومان) و در سال 30 در حالی که شما فقط و فقط سالی 2 میلیون تومان حق بیمه پرداخت کرده اید جمع اندوخته شما حدود سه میلیارد و پانصد میلیون تومان خواهد شد(3,500,000,000 تومان).

شما می توانید این پول را یا یک جا دریافت کنید و یا به مستمری(ماهانه) تبدیل کنید.

نه تنها در سال سیم(30) بلکه از پایان سال اول شما هرجا که خواستید می توانید قسمتی یا تمام پولتان را برداشت کنید چون این پول برای خود شماست.

تشکیل سرمایه بیشترین سود دهی

به طور مثال در سال بیستم شما احتیاج به پول دارید و می خواهید پولتان را بردارید اما اگر کل پولتان را بردارید حسابتان صفر می شود و از اول شروع می شود ؛ پس من به شما پیشنهاد می کنم این پول را به عنوان وام برداشت کنید ، چون وام های ما نیاز به پک ، سفته و یا ضامن ندارد پس بنابراین شما از پایان سال اول هرجایی که بخواهید در پایان هر سالی که بخواهید می توانید وام بگیرید و بازپرداخت کنید و هیچ محدودیتی در تعداد گرفتن وام ندارد.

اما یکی از دغدغه های مردم این  است که چرا باید سی سال پول پرداخت بکنم بعد مستمری بگیرم در اینجا مثلا از سال 15 به بعد که شما پول خوبی در اندوخته خودتان دارید هم می توانید کم کم مستمری بگیرید و هم حق بیمه هایتان را پرداخت کنید و همچنین اگر یک سالی نتوانستید حق بیمه هایتان را پرداخت کنید میتوانید از اندوخته تان جایگزین کنید اما مسلماً به باقیمانده اندوخته شما سود تعلق خواهد گرفت.

وام بدون ضامن سفته چک

تا اینجا در مورد بیمه عمر و تشکیل سرمایه که یک سرمایه گذاری مطمئنی برای آینده و مستمری شماست صحبت کردیم اما در اینجا می خواهیم در مورد پوشش های اضافه صحبت کنیم که شما می توانید آن را به دلخواه خودتان می توانید آن را داشته باشید یا نداشته باشید.

اولین پوشش ؛ سرمایه فوت ناشی از حادثه است که اگر کسی در اثر حادثه ناگهانی مانند تصادف رانندگی فوت کنند تا سقف سه برابر اضافه بر سرمایه فوت می تواند اینجا پوشش داشته باشد.سرمایه فوت عادی در یک بیمه نامه دو میلیون تومان سالانه ، 50 میلیون تومان است پس سرمایه فوت ناشی از حادثه تا سقف 200 میلیون تومان می باشد.

دومین پوشش ؛ سرمایه از کارافتادگی هست که این پوشش دو بخش دارد : 1- معافیت از پرداخت حق بیمه 2- سرمایه از کارافتادگی در اثر نقص عضو یا معافیت دائم.

اگر شخصی دچار ازکارافتادگی یا نقص عضو شود می تواند بین 50% تا 100% سرمایه فوت، می تواند اینجا یک پوشش اضافه داشته باشد و اگر چند درصد عضو از بدنش را از دست داد مثلا 50% یک پا قطع شده ؛ به اندازه هر درصدی که از کارافتاده شده باشد به اندازه همان درصد از این مبلغ را به شخص پرداخت می کنند در واقع شخص دارد دیه بدن خودش را می گیرد.

بخش دوم معافیت از پرداخت حق بیمه است یعنی اگر شخصی دچار حادثه بشود و دیگر نتواند کاربکند و از کارافتاده شود تا سقف 10 سال شرکت بیمه سامان ، حق بیمه های این شخص را پرداخت می کند حتی این فرد می تواند از تمامی مزایا بیمه خود استفاده کند و حتی می تواند انتخاب کند که در طول این 10 سال با مستمری یا بدون مستمری بیمه باشد و این مستمری ربطی به مستمری پایان قرارداد و اندوخته شما ندارد این یک درآمد ازکارافتادگی هست که در طول آن دوران معافیت به شخص پرداخت می شود و مبلغش 2 برابر حق بیمه است که سالانه پرداخت می کند. (به صورت ماهانه).

آخرین پوشش ؛ سرمایه بیماری های  خاص هست بیماری های پر هزینه ای که هیچ شرکت بیمه ای توانایی پرداخت کامل هزینه های آن را ندارد، در اینجا شما می توانید بین 30% تا 50% سرمایه فوت می توانید پوشش داشته باشید که شامل بیماری های سکته قلبی ، سکته مغزی ، عمل قلب باز ، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان به جز سرطان پوست می باشد.که شخص می تواند از هر بیمه درمانی نیز استفاده کند و آن مبلغی را که خودش پرداخت می کند به صورت فاکتور بیاورد و از شرکت بیمه دریافت کندو سقف آن هم تا 21 میلیون تومان می باشد.

این خلاصه ای بود از بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان ، ادر صورت به وجود آمدن هر سوالی و یا جهت ثبت نام بیمه عمر و تشکیل سرمایه  با شماره ها و ایمیل زیر تماس بگیرید.

 

جهت دریافت جداول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان ، لطفا سن خود و مبلغ حق بیمه که به صورت سالانه می خواهید پرداخت کنید به انضمام شماره تماس خود برای ما ایمیل بفرمایید تا برایتان فکس یا ایمیل کنیم.

برای درخواست و کسب اطلاعات بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان با اینجانب علی مسعودی ، مشاور تخصصی بیمه عمر و تشکیل سرمایه  با شماره تلفن 09351067311  تماس حاصل فرمایید.

ایمیل: life.saman24@yahoo.com

                                   این مطلب بروزرسانی می شود

آینده نگری مستمری بگیر